فاطمه(س) به روایت معصوم(ع)

فاطمه الزهرا

 

نویسنده : حجة الاسلام عسکری اسلامپور

مقدمه
حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها دخت پاک و مطهر عالی ترین عنصر خلقت، محمد مصطفی(ص) و یگانه کفو و همتای امیرالمؤمنین(ع) مورد احترام خاک تا افلاک و ملک تا ملکوت اعلی است.

گاهی شکوه بانوی بزرگ جهان که خلقت جهان، در گرو آن حوریه منزه است، چنان دل و جان بشر خاکی را لبریز می سازد که توان سخن گفتن را از آدمی می گیرد. جایگاه رفیع فاطمه اطهر خیره کننده دیدگان هربیناست. شخصیتی که تنها پیشوایان معصوم(ع) او را شناختند و دیگران تنها زوایایی از شخصیت آن بانوی بزرگ اسلام را خواهند شناخت. از این رو، در این نوشتار مختصر، برآنیم ابعاد شخصیتی آن حضرت را در کلمات گوهربار پیشوایان معصوم(ع) که همتای آن حضرتند، مورد بررسی قرار دهیم.

فاطمه(س) از نگاه پیامبر(ص)
پیامبر اکرم(ص) در موارد گوناگون و به مناسبتهای مختلف و با تعابیر متفاوت مقام و عظمت فاطمه(س) را ستوده است. آن حضرت که . . .

 

ادامه مطلب را اینجا بخوانید

/ 3 نظر / 19 بازدید
محمد رادپور

با سلام در خصوص ((قتل معنوی)) مطالبی نگاشته شده است که نظرات دوستان عزیز حقوقی در این خصوص راهگشا خواهد بود.منتظر دیدگاه هایتان هستم. همیشه موفق و سربلند باشید. محمد رادپور

انجمن علمی فقه و حقوق ایذه

باسمه تعالی آدرس وبلاگ انجمن علمی فقه و حقوق ایذه به آدرس ذیل تغییر یافت. در صورت تمایل،ما را با آدرس جدید،لینک کنید. با سپاس www.hoghooghizeh.blogfa.com